Czy masz ukończone 18 lat?

Nie

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail, podanych powyżej w celu: wprowadzenia wskazanych danych do systemu w celu realizacji procesu sprzedaży przez GOSPODARSTWO ROLNE „WINNICA KUDLA” z siedzibą w Jankowicach.

Tak

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail, podanych powyżej w celu: przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.

Tak

Nowe wina w sklepie!

W sklepie Doliny Samy znajdują się dwa nowe wina:

Czerwone Wytrawne 2015

Owocowo-paprykowy bukiet ukazuje sedno tego jakże znanego w Polsce szczepu Regent. Wyczuwalne aromaty dojrzałych czereśni, suszonych ziół i fiołków oraz nut warzywnych, w ustach zbalansowane, aksamitne z pestkowym owocem wiśni i lekko zaznaczoną nutą dębu.  Idealne do dań z grilla jak karkówka z pieczonymi pomidorami i tymiankiem, jak również do  kuchni polskiej np. suszonych lub wędzonych wędlin czy pieczonej wieprzowiny w sosach.

 

Czerwone Wytrawne Forest 2015

Ciemna barwa wina wskazuje podobne odczucia w aromacie. Jeżyny, dojrzałe wiśnie, owoce słodkich borówek na przemian z aromatycznym czerwonym pieprzem i nutą wanilii.  W smaku intensywne, ziołowe, lekko pikantne z wyraźnie zaznaczonym dębem. Pełne charakteru i zarazem eleganckie.  Idealnie skomponuje się z potrawami z jagnięciny np. z sosem miętowym, czy antrykotem w towarzystwie grilowanych warzyw, bądź steka z polędwicy.

designed by betterandmore