Czy masz ukończone 18 lat?

Nie

Winnica

Winnica Jankowice powstała w 2010 roku z inicjatywy właściciela nieruchomości –  pana Tomasza Kudli. Położona jest ok 15 km na zachód od granicy miasta Poznania, w dolinie rzeki Sama. Od samego początku projekt jest realizowany pod stałą opieką najlepszych w tej dziedzinie specjalistów w Polsce.

Nasze wino powstaje ze starannie wyselekcjonowanych gron najwyższej jakości. Winorośle są osobiście pielęgnowane i doglądane przez właściciela. Sam proces produkcji wina oparty jest na tradycyjnych technologiach fermentacji przebiegających pod czujnym okiem gospodarza. Ta mała rodzinna winnica, jako pierwsza tworzy historię i nową tradycję w regionie.

Uprawiane są odmiany Regent, Solaris, Cabernet Cortis, Roter Riesling i Souvignier Gris, pochodzące od najlepszego w Europie producenta, posiadające wszelkie wymagane normami prawnymi certyfikaty jakości i pochodzenia. Również produkcja jest prowadzona pod ścisłym nadzorem i pełną zgodnością z normami EU.

Wyposażenie niezbędne do prowadzenia winnicy (rusztowania, druty, kotwy etc.) zostało starannie dobrane i pochodzi od producentów specjalizujących się w dostarczaniu narzędzi i rozwiązań dla tej dziedziny upraw.

designed by betterandmore