Czy masz ukończone 18 lat?

Nie

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail, podanych powyżej w celu: wprowadzenia wskazanych danych do systemu w celu realizacji procesu sprzedaży przez GOSPODARSTWO ROLNE „WINNICA KUDLA” z siedzibą w Jankowicach.

Tak

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail, podanych powyżej w celu: przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.

Tak

Świat kryształów marki Preciosa

W naszym sklepie znajdziecie szklane korki będące w szerokim asortymencie czeskiej marki Preciosa. To wiodący międzynarodowy producent szkła, który swoje tradycje szklarskie kontynuuje od 1548 roku, kiedy to w Mšeno, w majestatycznej Dolinie Krystalicznej został odpalony pierwszy piec. Delikatna elegancja, zniewalający blask i wyjątkowy błysk to cechy, które sprawiają, że czeski kryształ jest uznanym na całym świecie symbolem jakości.

Produkty marki to połączenie setek lat doświadczenia i najnowocześniejszej technologii. Umiejętności rzemieślników, najciekawsze techniki i ciągłe usprawnianie procesów sprawiają, że produkt jest nie tylko nieskazitelny, ale też piękny. Nasze wino i szklane korki tworzone przez markę to idealny duet!

 

Zobacz też: SZKLANE KORKI – JUŻ W SKLEPIE

 

designed by betterandmore